Előjáróban csak egy mondat: Ó jézus atya úr isten!
Első körben megismerkedtem a mi hol van a gépen, mit kell majd másodikán megcsinálnom.
Majd jött a postázás, kedd csütörtöki napom előre láthatólag borzalmas lesz! Rengeteg levél van, nem is ezzel van gond hogy 78-100kimenő levél van, hanem hogy a borítékolás része kegyetlen sok időt vesz el a napból!
Iktatást is megtanultam, hát ott még vannak kételyek de remélem menni fog, vagyis tuti menni fog!
Irattár, na jézusom, de majd apránként megcsinálom szépen, és akkor átláthatóbb lesz az egész!
Igazából nincs sok feladatom, de azok azért húzósak, mondjuk majd belerázódom, biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog!
Visszaszámlálás indul január 2. a egyre jobban közeledik!