Előjáróban csak egy mondat: Ó jézus atya úr isten!
Első körben megismerkedtem a mi hol van a gépen, mit kell majd másodikán megcsinálnom.
Majd jött a postázás, kedd csütörtöki napom előre láthatólag borzalmas lesz! Rengeteg levél van, nem is ezzel van gond hogy 78-100kimenő levél van, hanem hogy a borítékolás része kegyetlen sok időt vesz el a napból!
Iktatást is megtanultam, hát ott még vannak kételyek de remélem menni fog, vagyis tuti menni fog!
Irattár, na jézusom, de majd apránként megcsinálom szépen, és akkor átláthatóbb lesz az egész!
Igazából nincs sok feladatom, de azok azért húzósak, mondjuk majd belerázódom, biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog!
Visszaszámlálás indul január 2. a egyre jobban közeledik!
A nagybetűs élet
2014- a nagybetűs élet kezdete
2014. január 1., szerda
2013. december 27., péntek
Állás interjú
Reggel 6-kor keltem mert én viszem minden reggel hugom suliba. Így az lett megbeszélve hogy 9-10 körül érek oda, de negyed 9 re ott voltam! Vártam hogy jöjjenek, nagyon izgultam tényleg. Elmondta a főnök hogy mire számíthatok, mi a feladat, körülbelül a fizetést. Majd Annamari elmondta részletesebben a feladataim, abban maradtunk kedden megyek betanulni, hát sajnos nem sikerült, mert nem engedélyezték még azt hogy felvegyenek így izgalommal és félelemmel telt a további időszak is.
2013. december 26., csütörtök
Bemutatkozás
21 éves (lassan 22) Budapesti lány vagyok. Barbinak hívnak, júniusban érettségiztem, körülbelül 200 helyre küldtem el az önéletrajzomat, de sajnos sehonnan nem jött visszajelzés. Szeptemberben elkezdtem az Irodai asszisztens okj-s képzést, mert nagyon régóta ezen a területen akartam dolgozni. Anyu a főpolgármesteri hivatalba dolgozik, heti kétszer a Kormányhivatalba visz ki postát. Megkérdezte hogy nem e kell ember mert Annamari (az ottani titkárnő) kisbabát vár. És hát kell :)
Voltam november közepén állásinterjún és megbeszéltük hogy betanulok mert felvesznek! Így 2014 január 2-ától a Közlekedés Hatóságon dolgozom mint adminisztrátor :)
Voltam november közepén állásinterjún és megbeszéltük hogy betanulok mert felvesznek! Így 2014 január 2-ától a Közlekedés Hatóságon dolgozom mint adminisztrátor :)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)