2013. december 27., péntek

Állás interjú



Reggel 6-kor keltem mert én viszem minden reggel hugom suliba. Így az lett megbeszélve hogy 9-10 körül érek oda, de negyed  9 re ott voltam! Vártam hogy jöjjenek, nagyon izgultam tényleg. Elmondta a főnök hogy mire számíthatok, mi a feladat, körülbelül a fizetést. Majd Annamari elmondta részletesebben a feladataim, abban maradtunk kedden megyek betanulni, hát sajnos nem sikerült, mert nem engedélyezték még azt hogy felvegyenek így izgalommal és félelemmel telt a további időszak is.

2013. december 26., csütörtök

Bemutatkozás

21 éves (lassan 22) Budapesti lány vagyok.  Barbinak hívnak, júniusban érettségiztem, körülbelül 200 helyre küldtem el az önéletrajzomat, de sajnos sehonnan nem jött visszajelzés. Szeptemberben elkezdtem az Irodai asszisztens okj-s képzést, mert nagyon régóta ezen a területen akartam dolgozni. Anyu a főpolgármesteri hivatalba dolgozik, heti kétszer a Kormányhivatalba visz ki postát. Megkérdezte hogy nem e kell ember mert Annamari (az ottani titkárnő) kisbabát vár. És hát kell :)

Voltam november közepén állásinterjún és megbeszéltük hogy betanulok mert felvesznek! Így 2014 január 2-ától a Közlekedés Hatóságon dolgozom mint adminisztrátor :)