2013. december 27., péntek

Állás interjú



Reggel 6-kor keltem mert én viszem minden reggel hugom suliba. Így az lett megbeszélve hogy 9-10 körül érek oda, de negyed  9 re ott voltam! Vártam hogy jöjjenek, nagyon izgultam tényleg. Elmondta a főnök hogy mire számíthatok, mi a feladat, körülbelül a fizetést. Majd Annamari elmondta részletesebben a feladataim, abban maradtunk kedden megyek betanulni, hát sajnos nem sikerült, mert nem engedélyezték még azt hogy felvegyenek így izgalommal és félelemmel telt a további időszak is.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése