21 éves (lassan 22) Budapesti lány vagyok. Barbinak hívnak, júniusban érettségiztem, körülbelül 200 helyre küldtem el az önéletrajzomat, de sajnos sehonnan nem jött visszajelzés. Szeptemberben elkezdtem az Irodai asszisztens okj-s képzést, mert nagyon régóta ezen a területen akartam dolgozni. Anyu a főpolgármesteri hivatalba dolgozik, heti kétszer a Kormányhivatalba visz ki postát. Megkérdezte hogy nem e kell ember mert Annamari (az ottani titkárnő) kisbabát vár. És hát kell :)
Voltam november közepén állásinterjún és megbeszéltük hogy betanulok mert felvesznek! Így 2014 január 2-ától a Közlekedés Hatóságon dolgozom mint adminisztrátor :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése