2013. december 26., csütörtök

Bemutatkozás

21 éves (lassan 22) Budapesti lány vagyok.  Barbinak hívnak, júniusban érettségiztem, körülbelül 200 helyre küldtem el az önéletrajzomat, de sajnos sehonnan nem jött visszajelzés. Szeptemberben elkezdtem az Irodai asszisztens okj-s képzést, mert nagyon régóta ezen a területen akartam dolgozni. Anyu a főpolgármesteri hivatalba dolgozik, heti kétszer a Kormányhivatalba visz ki postát. Megkérdezte hogy nem e kell ember mert Annamari (az ottani titkárnő) kisbabát vár. És hát kell :)

Voltam november közepén állásinterjún és megbeszéltük hogy betanulok mert felvesznek! Így 2014 január 2-ától a Közlekedés Hatóságon dolgozom mint adminisztrátor :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése